Susitikimas su projekto dalyviais Lietuvoje

2011 m. rugsėjo 26-30 dienomis Aukštelkės socialinės globos namuose vyko tarptautinio projekto Grundtvig mokymosi partnerystei dalyvių susitikimas. Globos namuose keturias dienas vyko projekto partnerių užsiėmimai kartu su globos namų gyventojais.

Šio užsiėmimo tikslas buvo sukurti spektaklį (dainos „ Ant kalno gluosnys“ inscenizacija), pagaminti lietuvišką muzikos instrumentą – skudučius (panaudojant jį spektaklio metu), paruošti sceninius kostiumus ir dekoracijas.

Viešnagės metu projekto dalyviai iš Italijos, Blegijos, Airijos, Anglijos kartu su Aukštelkės socialinės globos namų gyventojais bei darbuotojais gamino lietuvišką instrumentą, repetavo spektaklį, ruošė scenines dekoracijas. Dekoracijos bei aktorių kostiumai buvo kuriami naudojant antrines žaliavas: kartoninės dėžės, plastikiniai buteliai, saldainių popieriukai ir t.t.

Paskutiniąją dieną visai Aukštelkės socialinės globos namų bendruomenei buvo parodytas ilgai repetuotas ir šlifuotas spektaklis. Dalis projekto dalyvių kurie gamino skudučius, juos ir panaudojo grojant spektaklio metu orkestre, o kita dalis dalyvavo vaidinime.

Globos namų bendruomenė gausiais aplodismentais išreiškė didžiulį susižavėjimą puikiu tarptautinio projekto rezultatu.

Sekantis susitikimas su projekto dalyviais įvyks 2012 metų sausio pabaigoje Belgijoje.

2011 rugsėjo 30 / Projektai

Susitikimas su projekto dalyviais Lietuvoje

Susitikimas su projekto dalyviais Lietuvoje

Susitikimas su projekto dalyviais Lietuvoje