RESPUBLIKINIS NEĮGALIŲJŲ SALĖS FUTBOLO ČEMPIONATAS

2016 m. vasario 24 dieną, Šiaulių universiteto sporto salėje vyko kasmetinis respublikinis salės futbolo čempionatas, kuriame dalyvavo 11 komandų iš įvairių Lietuvos įstaigų: Jotainių (Panevėžio r.), Aukštelkės (Šiaulių r.), Dūseikių (Telšių r.), Šiaulių (Šiauliai), Ventos (Akmenės r.), Veisiejų (Lazdijų r.), Suvalkijos (Marijampolės r.), Macikų (Šilutės r.) socialinės globos namų, Dabikinės specialiosios mokyklos (Akmenės r.), Kelmės specialiosios mokyklos (Kelmės r.), Šiaulių specialiojo ugdymosi centro.
Komandos pagal 2015 metų rezultatus buvo suskirstytos į tris lygius. Stipriausiame A lygyje aukso medalius laimėjo Macikų socialinės globos namų futbolo komanda, B lygyje čempionais tapo – Ventos futbolo komanda, C lygyje aukso medalius laimėjo Dabikinės specialiosios mokyklos komanda. Visų lygių nugalėtojams atiteko medaliai, taurės ir saldieji prizai.
Tarp grupės varžybų Šiaulių sporto gimnazijos regbininkai kartu su „Baltrex – Šiauliai“ komanda, jauniausiems Šiaulių specialiojo ugdymosi centro sportininkams suorganizavo estafetes ir papasakojo regbio žaidimo subtilybes.
Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams ir partneriams, kurie prisidėjo prie šio renginio: Šiaulių universitetui, regbio klubui „Baltrex – Šiauliai“, Šiaulių sporto gimnazijos jauniesiems regbininkams, Šiaulių mėgėjų futbolo klubui „Kupsc“ ir UAB Tomorrow’s Trends & Tools.